Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Корм Vitakraft Emotion Beauty Selection для шиншил, 600 г

Корм Vitakraft Emotion Beauty Selection для шиншил, 600 г

349 

Корм для шиншил Emotion® BEAUTY поєднує в собі оптимальний раціон із чудовим смаком.

Корм для шиншил Emotion® BEAUTY поєднує в собі оптимальний раціон із чудовим смаком, а завдяки цінним маслам, що містяться в ньому, він також сприяє здоров’ю шкіри і красивій, блискучій шерсті!

Вибір інгредієнтів у збалансованій основній кормовій суміші спеціально розроблений з урахуванням потреб шиншил і, крім сирої люцерни, багатої клітковиною, також включає хрумкі скибочки моркви та корисні квіти.

Корм для шиншил Emotion® BEAUTY містить унікальну формулу VITA®lity – інноваційний плюс для активного та здорового життя шиншили. Розроблено ветеринарами та експертами з гризунів!

Формула VITA®lity: з DHAEmotion® містить одну з найцінніших та біологічно активних жирних кислот омега-3 з морських водоростей, важливих для серця, мозку та імунної системи. Пребіотик інулін забезпечує здорову мікрофлору кишечника та сприяє оптимальному травленню. Збалансоване співвідношення незамінних амінокислот також забезпечує високу біологічну цінність.

Склад: продукти рослинного походження (люцерна 10,1%, патока: бурякова, з пшениці, з соняшника, із сої, картопляний крохмаль, ріпак, овочі (топінамбур 3%, морква сушена 2,5%), крупи, фрукти, інулін 1,9%, насіння, квіти волошок 1%, олії та жири 0,84%, мінерали, водорості, екстракт юки Шидигера.

Бренд

Vitakraft

Схожі продукти