В даному розділі надається інформація про збір, зберігання, використання, передачу та захист особистої інформації під час відвідування вебсайту та замовлення товарів на сайті інтернет-магазину “Marko-zoo.com.ua” (https://marko-zoo.com.ua/). Під час відвідування сайту та оформлення замовлення, ви погоджуєтеся із цією Політикою конфіденційності.

Наш інтернет-магазин  Markozoo  дуже серйозно ставиться до збереження особистої інформації користувачів і приймає всі необхідні заходи для її безпеки. Для забезпечення цього ми використовуємо різні технології та процедури, що гарантують захист від несанкціонованого доступу, використання або розкриття інформації.

У процесі спілкування з клієнтами,  магазин https://marko-zoo.com.ua/ збирає необхідну інформацію для забезпечення найкращого обслуговування та для зв’язку з клієнтами.

Ми гарантуємо, що ваша персональна інформація не буде продаватися або передаватися третім особам, за винятком випадків, коли це вимагається законом або судовим рішенням.

Ми можемо інформувати наших клієнтів про наші продукти та послуги, акції, спеціальні пропозиції, конкурси та інші події за допомогою телефону, електронної пошти, SMS-повідомлень та інших комунікаційних каналів.

Наші адресні бази клієнтів не продаються та не передаються третім особам за жодних умов.

Якщо у вас є будь-які питання щодо конфіденційності ваших даних, будь ласка, зв’яжіться з нашими менеджерами.