Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Корм Vitakraft Emotion Beauty для кроликів, для краси шкіри та шерсті, 1,5 кг

Корм Vitakraft Emotion Beauty для кроликів, для краси шкіри та шерсті, 1,5 кг

789 

Хрустка морква, смачна люцерна, корисні квіти – в Emotion Beauty Selection Adult зібрано все найсмачніше і корисне для дорослих кролів.

Хрустка морква, смачна люцерна, корисні квіти – в Emotion Beauty Selection Adult зібрано все найсмачніше і корисне для дорослих кролів. Склад корму підібраний спеціально для дорослих кроликів і містить метіонін для росту шерсті. Корисні олії сприяють блиску шерсті і здоров’ю шкіри. Без додавання цукру, штучних барвників і консервантів. Смачна і поживна суміш в упаковці, що зберігає аромат і свіжість корму.

Нова лінійка кормів Vitakraft Emotion Beauty Selection розроблена ветеринарами для активного і здорового життя Вашого вихованця!

Основні переваги складу кормів Vitakraft Emotion Complete:

  • TriVita-Complex: докозагексаєнова кислота з морських водоростей є однією з найбільш важливих і незамінних біологічно активних омега-3 жирних кислот, необхідних для серцевої діяльності, мозку та імунної системи. Пребіотик інулін забезпечує здорову мікрофлору кишечника і сприяє оптимальному травленню. Збалансоване співвідношення незамінних амінокислот гарантує високу біологічну цінність.
  • Кальцій: знижений вміст кальцію в кормі попереджає надмірне утворення сечовини
  • Зуби: багатий клітковиною склад підтримує необхідний для зубів процес сточування.
  • Вітаміни: з життєво необхідними вітамінами, в тому числі з додатковою дозою вітаміну С, мінералами та мікроелементами для оптимального догляду.
  • Анти-запах: спеціальна комбінація з 3-х натуральних інгредієнтів зв’язує неприємні запахи і зменшує їх утворення.

Склад: продукти рослинного походження, зерно 20,9%, овочі 16,6%, інулін 1,9%, насіння, квіти волошки 1%, олії та жири 0,92%, мінерали, водорості, екстракт юки Шидигера.

Бренд

Vitakraft

Схожі продукти