Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Повнораціонний корм Speciаl One для середніх папуг, 500 г

Повнораціонний корм Speciаl One для середніх папуг, 500 г

138 

Рецептура корму розроблена спеціально для середніх папуг

Повнораціонний корм Speciаl One для середніх папуг, 500 г

Рецептура корму розроблена спеціально для середніх папуг, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена на основі найновітніших світових норм годування, а також рекомендацій провідних світових фахівців з розведення та утримання середніх папуг.

Корм має унікальний склад, до якого включені відбірне зерна та насіння, інші продукти з природного ареалу проживання середніх папуг. До складу корму увійшло 25 інгредієнтів, серед яких високоякісне зерно, сушені фрукти, овочі та ягоди, горіхи, а також улюблені делікатеси – абіссінський нуг, боби мунг, полба, еспарцет. Корм збагачено інгредієнтами, які зміцнюють здоров’я, роблять оперення яскравим і прискорюють линьку.

Чому треба обрати корм:

  • ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ КАЛОРІЙ. Завдяки сушеним фруктам та овочам, насінню еспарцету, конопель та гарбуза.
  • ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ВІТАМІНІВ. Завдяки сушеним ягодам, квітам та овочами.
  • ГАРНЕ ТРАВЛЕННЯ ТА ЧУДОВЕ САМОПОЧУТТЯ. Завдяки горобині та ромашці, які мають заспокійливу дію та виводять з організму токсини.
  • СУПЕРПРИВАБЛИВИЙ СМАК. Завдяки абіссінському нугу, арахісу, сушеним яблукам та барбарису.

Склад: просо жовте, просо червоне, овес голозерний, насіння соняшнику, канаркове насіння, просо чорне, абіссінський нуг, полба, еспарцет, маїс, насіння льону, арахіс, сушене яблуко, насіння соняшнику сірого, боби мунг, сафлор, насіння гарбуза очищене, насіння конопель, сушена морква, повітряна пшениця, кероб подрібнений, сушена горобина, сушений барбарис, сушений виноград, квіти ромашки.

Бренд

Special One

Схожі продукти