Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Повнораціонний корм Speciаl One для хвилястих папуг, 500 г

Повнораціонний корм Speciаl One для хвилястих папуг, 500 г

130 

Рецептура корму розроблена спеціально для хвилястих папужок

Повнораціонний корм Speciаl One для хвилястих папуг, 500 г

Рецептура корму розроблена спеціально для хвилястих папужок, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена на основі найновітніших світових норм годування, а також рекомендацій провідних світових фахівців з розведення та утримання хвилястих папуг.

Раціон має унікальний, надзвичайно різноманітний склад, який містить продукти з природного ареалу проживання улюбленців. До складу корму увійшло 17 інгредієнтів, серед яких відбірне зерно, сушені фрукти, овочі, горіхи, квіти, а також улюблені делікатеси – абіссінський нуг, сафлор, хрусткі рисові кульки. Корм збагачено інгредієнтами, які зміцнюють здоров’я, роблять оперення яскравим і прискорюють линьку.

Чому треба обрати корм:

  • ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ ТА ПОДОВЖЕННЯ ЖИТТЯ. Завдяки рису, рапсу, вівсу та канарковому насінню.
  • ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПОЯВИ ЗАЙВОЇ ВАГИ. Раціон адаптований для птахів при домашньому утриманні.
  • ЯСКРАВЕ ОПЕРЕННЯ ТА ШВИДКА ЛИНЬКА. Завдяки ягодам обліпихи, квітам календули, сушеній моркві, яблукам та арахісу.
  • ДОВІРЧІ СТОСУНКИ ТА ПРИРУЧАННЯ. Завдяки найулюбленішому рідкісному смаколику — абіссінському нугу, а також сушеній моркві та квітам календули.

Склад: просо жовте, просо червоне, овес голозерний, просо чорне, канаркове насіння,  очищене насіння соняшнику, рапс, насіння льону, сушена морква, сафлор, абіссінський нуг, сушене яблуко, арахіс, насіння конопель, рисові кульки, обліпиха сушена, квіти календули.

 

Бренд

Special One

Схожі продукти