Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Повнораціонний корм Speciаl One для екзотичніх птахів, 500 г

Повнораціонний корм Speciаl One для екзотичніх птахів, 500 г

130 

Повнораціонний корм Speciаl One для екзотичніх птахів, 500 г

Рецептура корму розроблена спеціально для амадин, амарантів та інших декоративних птахів, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена на основі найновітніших світових норм годування, а також рекомендацій провідних світових фахівців з розведення та утримання екзотичних птахів.

Корм має унікальний, надзвичайно багатий склад, до якого входять не лише базові інгредієнти та смаколики, але й продукти з природного ареалу проживання екзотичних птахів. До складу корму увійшло 18 інгредієнтів, серед яких високоякісне зерно, сушені фрукти, овочі, цілющі рослини, а також улюблені делікатеси – абіссінський нуг, кунжут білий, ромашка, фенхель, суданська трава. Корм збагачено інгредієнтами, які зміцнюють здоров’я, роблять оперення яскравим і прискорюють линьку.

Чому треба обрати корм:

  • ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ, СУДИНИ І СИСТЕМА ТРАВЛЕННЯ. Завдяки фенхелю і суданській траві.
  • КОМПЛЕКС НАТУРАЛЬНИХ ВІТАМІНІВ. В лікарських рослинах, суперфудах, овочах і фруктах, оброблених за щадною технологією.
  • СТРЕСОСТІЙКІСТЬ ТА ОПІРНІСТЬ ІНФЕКЦІЯМ. Завдяки квітам ромашки, фенхелю і суданській траві.
  • МІЦНІ КІСТКИ І М’ЯЗИ. Завдяки абіссінському нугу і кунжуту, що містять кальцій, магній, селен, цинк, вітаміни А, С, групи В.

Склад: просо жовте, просо червоне, канаркове насіння, просо чорне, овес голозерний,  амарант, насіння льону, чумиза, рапс, абіссінський нуг, кунжут білий, суданська трава, насіння соняшнику очищене, сушене яблуко, сушена морква, насіння конопель, фенхель, квіти ромашки.

Бренд

Special One

Схожі продукти