Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Повнораціонний корм Speciаl One для дегу, 500 г

Повнораціонний корм Speciаl One для дегу, 500 г

160 

Рецептура корму розроблена спеціально для дегу, які утримуються в домашніх умовах.

Повнораціонний корм Speciаl One для дегу, 500 г

Рецептура корму розроблена спеціально для дегу, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена на основі найновітніших світових норм годування, а також рекомендацій провідних світових фахівців з розведення та утримання дегу.

Корм має унікальний склад, який задовольняє всі потреби дегу в поживних речовинах, до корму включені інгредієнти з природного ареалу проживання цих гризунів. До складу раціону увійшло 25 інгредієнтів, серед яких насіння, сушені фрукти, овочі, а також рідкісні делікатеси – боби мунг, кунжут чорний, аронія, квіти календули, фенхель, пажитник. До складу корму включено інгредієнти, які задовольняють потребу в білках, мінеральних речовинах, зміцнюють кістки та м’язи, поліпшують зовнішній вигляд тварин.

Чому треба обрати корм:

  • КОМПЛЕКС НАТУРАЛЬНИХ ВІТАМІНІВ. У лікарських рослинах, суперфудах, шипшині, аронії та яблуках.
  • ПІДТРИМКА ШКТ. Завдяки ідеальному балансу клітковини і білків.
  • НИЗЬКИЙ ВМІСТ ЖИРІВ ТА ЦУКРУ. Попереджує надмірну вагу та розвиток діабету.
  • НАТУРАЛЬНИЙ СКЛАД. Не містить ароматизаторів, шкідливих барвників, консервантів.

Склад: комбікорм, трав’яний гранулят в асортименті, маїс, пажитник, сушений пастернак, пшениця повітряна, кероб подрібнений, сушена морква, сафлор, горох зелений, шипшина, сочевиця червона, боби мунг, сушені яблука, насіння соняшнику, аронія, насіння розторопші, фенхель, квіти календули, кунжут чорний, арахіс, насіння гарбуза, гібіск, квіти ромашки, сушений буряк.

 

Бренд

Special One

Схожі продукти