Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Таблетки ProVET «Празистоп» для котів та собак, 10 шт (для лікування та профілактики гельмінтозів)

Таблетки ProVET «Празистоп» для котів та собак, 10 шт (для лікування та профілактики гельмінтозів)

99 

Лікувально-профілактична дегельмінтизація собак та котів при цестодозах.

Лікувально-профілактична дегельмінтизація:

  • собак при цестодозах (Dipylidium caninum, Taenia pisiformis, T. hydatigera, Echinococcus granulosus, Multiceps multicept та ін.), нематодозах (Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, Toxocara canis, Toxocaris leonina);
  • котів при цестодозах (Hydatigera taeiniaeformis, Dipylidium caninum, Taenia pisiformis, Echinococcus granulosus, E. multilocularis), нематодозах (Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, Toxocara mystax).

Комбінація діючих речовин забезпечує синергетичний ефект препарату проти круглих і стьожкових гельмінтів на всіх стадіях розвитку. Механізм дії празіквантелу і пірантелу памоату заснований на пригніченні нервово-м’язової діяльності і порушенні енергетичного обміну, що викликає параліч і загибель гельмінтів з подальшим виведенням із шлунково-кишкового тракту.

Спосіб застосування: Препарат дають тваринам індивідуально, одноразово, з невеликою кількістю корму у подрібненому вигляді або примусово на корінь язика у дозах. Попередня голодна дієта і застосування проносних засобів не потрібні.

При сильній інвазії дегельмінтизацію рекомендовано повторити через 10 днів. Для профілактики дегельмінтизацію проводять раз на квартал.

Умови зберігання: Зберігати у сухому темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 4 °С до 25 °С.

Склад: Одна таблетка (0,5 г) містить діючі речовини: празіквантел — 50 мг, пірантел памоат — 150 мг, допоміжні речовини.

Протипоказання: Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам. Не застосовувати одночасно з піперазином і засобами, які інгібують холінестразу. Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до складників препарату. Не застосовувати цуценятам і кошенятам до 3-тижневого віку. Не застосовувати самкам у першій половині вагітності.

Форма випуску: Блістери по 10 таблеток запаковані у картонні коробки по 1 шт. РП № АВ-06048-01-15. Сертифікат: ISO 9001:2015, GMP.

Бренд

ProVet

Схожі продукти