Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Таблетки PROVET Празістоп Ультра для собак 2 табл (антигельминтик)

Таблетки PROVET Празістоп Ультра для собак 2 табл (антигельминтик)

83 

Празістоп Ультра – антигельмінтний ветеринарний препарат комбінованої дії проти круглих, стьожкових гельмінтів та найпростіших

Таблетки PROVET Празістоп Ультра для собак 2 табл (антигельминтик)

Празістоп Ультра – антигельмінтний ветеринарний препарат комбінованої дії проти круглих, стьожкових гельмінтів та найпростіших (Giardia spp.), який містить діючі речовини: фебантел, пірантелу памоат, празіквантел. Комбінація діючих речовин пірантелу памоату та фебантелу, що входять до складу препарату, мають синергічну дію проти нематод (аскарид, унцинарій волосоголовців) та найпростіших Giardia у собак. Зокрема спектр дії: Toxocara canis, Toxascaris leonina, Uncinaria Stenocephala, Ancylostoma caninum, Trichuris vulpis та Giardia spp. Опис: таблетки у формі кісточки, жовтого кольору з можливими коричневими вкрапленнями зі специфічним запахом.

Склад: одна таблетка (900 mg (мг)) містить діючі речовини: фебантел – 150,0 mg (мг); пірантелу памоат – 144,0 mg (мг);празіквантел – 50,0 mg (мг). Допоміжні речовини: лактози моногідрат, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль кукурудзяний, повідон К-30, натрію кроскармелоза, натрію хлорид, кальцію стеарат, ароматизатор «м’ясо».

Застосування:
Профілактика та лікування цуценят та дорослих собак при ураженні круглими та стьожковими гельмінтами: круглі гельмінти: Toxocara canis, Toxascaris leoninа (дорослі та личинки), Uncinaria Stenocephala (дорослі)., Ancylostoma caninum (дорослі)., Trichuris vulpis (дорослі); стьожкові гельмінти (дорослі та личинки): Echinococcus granulosus, E. multilocularis, Dipilididum caninum, Taenia spp., Mesocestoides spp. Лікування протозойних захворювань цуценят та дорослих собак, викликаних лямбліями (Giardia spp.).

Дозування:
Рекомендована доза – 1 таблетка на 10 kg (кг) маси тіла тварини (фебантелу – 15 mg (мг), пірантелу памоату – 14,4 mg (мг) та празіквантелу – 5 mg (мг) на 1 kg (кг) маси тіла тварини).
Застосовують перорально, з кормом або примусово на корінь язика. Без дотримання дієти.

Рекомендують застосовувати перед годівлею. Тривалість лікування: одноразово. При необхідності повторити через 2 тижні.

  • Дегельмінтизацію рекомендують проводити 1 раз на квартал.
  • Не застосовувати собакам масою тіла до 1 kg (кг).

Лікування при лямбліозі (Giardia spp.): рекомендована доза – 1 таблетка на 10 kg (кг) маси тіла тварини (фебантелу – 15 mg (мг), пірантелу памоату – 14,4 mg (мг) та празіквантелу – 5 mg (мг) на 1 kg (кг) маси тіла тварини), застосовують впродовж 3 діб.

Для запобігання повторних інвазій необхідно утримувати у чистоті місця перебування тварин.

Протипоказання

  • Не застосовувати одночасно з піперазином і препаратами, які інгібують холінестеразу!
  • Не застосовувати тваринам з гіперчутливістю до складників препарату!
  • Не застосовувати собакам масою тіла до 1 kg (кг)!
  • Не застосовувати виснаженим та хворим на інфекційні захворювання тваринам!
  • Не застосовувати тваринам із захворюваннями печінки!
  • Не застосовувати самкам у перші дві третини періоду вагітності!

Застереження
Дотримуватися рекомендованого дозування. Людина, яка працює з препаратом, повинна дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.

Форма випуску: блістери по 2 та 10 таблеток, запаковані у картонні коробки. Зберігати препарат у сухому темному недоступному для дітей і тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів за температури від 0 °С до 25 °С.

Термін придатності 3 роки. РП № АВ-09540-01-22; Сертифікат: ISO 9001:2015, ISO 14001, GMP.

Бренд

ProVet

Схожі продукти