Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Спрей ProVet Profiline для котів та собак, 30 мл (інсектоакарицид)

Спрей ProVet Profiline для котів та собак, 30 мл (інсектоакарицид)

111 

Profiline спрей застосовують для профілактика та лікування собак і котів при ектопаразитарних захворюваннях

Profiline спрей застосовують для профілактика та лікування собак і котів при ектопаразитарних захворюваннях, викликаних блохами (Stenocephalides), вошами (Linognathus setosus) та іксодовими кліщами (Ixodidae).

Склад 1,0 ml (мл) препарату містить діючі речовини: пропоксур -2,5 mg (мг).

Допоміжні речовини: спирт ізопропіловий, кислота лимонна, поліетиленгліколь-400. Фармакологічні властивості ATCvet QP53, ектопаразициди, інсектициди і репеленти (QP53AE02, пропоксур). Діюча речовина препарату, пропоксур, діє на ектопаразитів як контактна отрута, викликаючи токсичну акумуляцію нейрогормону ацетилхоліну на холінергічних нервових закінченнях, внаслідок чого наступає загибель ектопаразитів (блохи, кліщі, воші тощо). Для ссавців пропоксур не токсичний.

Пропоксур небезпечний для риб та інших водних організмів.

Дозування: Препарат Profiline спрей застосовують зовнішньо. Обробку тварин проводять на відкритому повітрі або у добре вентильованому приміщені. Перед обробкою флакон ретельно струшують і скеровують струмінь препарату на тулуб тварини з відстані 10-15 см. Препарат наносять на всю поверхню тіла тварини, проти росту шерсті так, щоб він потрапив не тільки на шерсть, а й на шкіру.

Рекомендується обробити також подушечки лап тварини. При обробці голови та ділянок навколо очей препарат наносять на руку у рукавиці і втирають у шкіру тварини, таким чином щоб препарат не потрапив на слизові оболонки. Препарат Profiline спрей знищує бліх та іксодових кліщів миттєво після нанесення. Загиблих після обробки кліщів, які залишилися прикріпленими до шкіри тварин, видаляють механічно. Тварин, які утримуються разом, рекомендують обробляти одночасно проти бліх. Молодих тварин обробляють препаратом з 3 місячного віку. З метою профілактики ураження тварин ектопаразитами необхідно періодично обробляти місця їх перебування (собачі будки, клітки та ін.) та предмети догляду (підстилки, попони та ін.).

Протипоказання: Не застосовувати кошенятам та цуценятам до 3-х місячного віку! Не застосовувати тваринам із ушкодженням шкіри! Не застосовувати продуктивним тваринам! Не застосовувати тваринам, чутливим до пропоксуру або інших складників препарату! Лікування хворих та ослаблених тварин, а також масою тіла до 1 kg (кг) повинно ґрунтуватися на оцінці ризику та необхідності лікування лікарем ветеринарної медицини! Не використовувати препарат під час вагітності та лактації!

Застереження: При обробці тварин уникати попадання препарату в очі, ротову порожнину. Не допускати контакту щойно обробленої тварини з іншими тваринами. При роботі з препаратом дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.

При випадковому попаданні препарату на шкіру, слизові оболонки або очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Власники тварин із гіперчутливістю до складників препарату обробку тварин повинні проводити у гумових рукавицях. Не застосовувати одночасно з іншими інсектицидами та акарицидами!

Форма випуску: Полімерні флакони з розпилювачем по 30 ml (мл) упаковані в картонні коробки.

Зберігання: Зберігати препарат у сухому, темному, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, за температури від 0 до 30 °C.

Термін придатності: 3 роки.

Об’єм: 30 мл. РП: АВ-09551-03-22

Бренд

ProVet

Схожі продукти