Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Нашийник ProVET «STOP-Біо» для котів та собак 35 см (від зовнішніх паразитів)

Нашийник ProVET «STOP-Біо» для котів та собак 35 см (від зовнішніх паразитів)

44 

Нашийник репелентний STOPБІО 35 см призначений для котів та дрібних порід собак.

Нашийник ProVET «STOP-Біо» для котів та собак (від зовнішніх паразитів)

Нашийник репелентний STOPБІО 35 см призначений для котів та дрібних порід собак. Завдяки виключно природним інгрідієнтам – нашийник є м’яким, але надійним засобом профілактики зовнішніх паразитів.

Нашийник STOPБІО – засіб для профілактики і знищення бліх, волосоїдів, кліщів та інших ектопаразитів у котів та собак, який містить тільки природні компоненти (композицію олій). Постійне виділення природних репелентів з м’якої фактури нашийника – забезпечує захист тварини від паразитів до 3 місяців. Додатковий ефект- знімає свербіж, подразнення шкіри, покращує загальний стан шерсті та шкіри.

Спосіб застосування: Нашийник виймають з упаковки та одягають на шию тварини, нещільно фіксують таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався проміжок до 2 см, потім закріплюють та обрізають надлишок. Нашийник повинен вільно рухатися і не стримувати росту тварини. Один нашийник розрахований для однієї тварини.

Рекомендований вік: Від 6 тижнів.

Протипоказання: iндивідуальна підвищена чутливість до активних компонентів.

Умови зберігання: Зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, кормів для тварин, в недоступному для дітей та захищеному від світла місці при температурі від 2 °С до 25 °С.

Склад: натуральні рослинні олії полину, м`яти, гвоздики, маргози. Поліхлорвінілова стрічка.

Бренд

ProVet

Схожі продукти