Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Нашийник Provet Profiline для великих порід собак 70 см, зелений (інсектоакарицид)

Нашийник Provet Profiline для великих порід собак 70 см, зелений (інсектоакарицид)

175 

Постійне використання нашийника забезпечує захист тварин від бліх на період до 5 місяців, від кліщів – до 10 тижнів.

Препарат має високу ефективність до личинкових та статевозрілих бліх, вошей, волосоїдів, іксодових кліщів. Препарат має виражену дію на преімагінальні та імагінальні фази розвитку бліх, вошей, волосоїдів та іксодових кліщів, які паразитують на тілі собак і котів.

До складу препарату входить пропоксур, який діє на ектопаразитів як контактна отрута, викликаючи токсичну акумуляцію нейрогормону ацетилхоліну на холінергічних нервових закінченнях, внаслідок чого настає загибель ектопаразитів (бліх, кліщів, вошей та інших). Для ссавців пропоксур нетоксичний.

Спосіб застосування: Нашийник виймають з упаковки та одягають на шию тварини, фіксуючи таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався невеликий проміжок. Нашийник має бути вільним і не стримувати зростання тварини. Підігнаний належним чином нашийник у закріпленому стані повинен вільно рухатися.

Постійне використання нашийника забезпечує захист тварин від бліх на період до 5 місяців, від кліщів – до 10 тижнів. Ефективність дії нашийника та тривалість захисту залежить від довжини та стану шерсті, виду збудника та інтенсивності інвазії. Тварин із скуйовдженою та брудною шерстю перед застосуванням нашийника слід вимити шампунем.

Протипоказання:

  • Не застосовувати цуценятам та кошенятам віком до 12 тижнів.
  • Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам, а також тваринам, чутливим до складників препарату.
  • Не застосовувати тваринам із захворюваннями шкіри та ушкодженнями шкірного покрову.
  • Не застосовують самкам під час вагітності і лактації.

Умови зберігання: Зберігати нашийник у закритій упаковці в сухому, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів при температурі від 0 °С до 30 °С.

Склад: Препарат містить діючі речовини: пропоксур – 0,85 г, допоміжні речовини.

Довжина – 70 см, колір – зелений.

Термін придатності: 5 років. РП № АВ-07791-03-18. Сертифікат: ISO 9001:2015, GMP.

Бренд

ProVet

Схожі продукти