Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Нашийник ProVET «Інсектостоп» для котів та собак 35 см (від зовнішніх паразитів)

Нашийник ProVET «Інсектостоп» для котів та собак 35 см (від зовнішніх паразитів)

45 

Нашийник має високу ефективність до личинкових та статевозрілих бліх, вошей, волосоїдів, іксодових, саркоптиформними кліщами, тромбідиформними кліщами.

Нашийник ProVET «Інсектостоп» для котів та собак (від зовнішніх паразитів)

Препарат має високу ефективність до личинкових та статевозрілих бліх, вошей, волосоїдів, іксодових, саркоптиформними кліщами, тромбідиформними кліщами.

До складу препарату входить фіпроніл, який діє на рецептори нервової системи ектопаразитів, викликаючи параліч і подальшу загибель, але не впливаючи при цьому на центральну нервову систему ссавців.

Спосіб застосування: Для зовнішнього застосування. Нашийник виймають з упаковки та одягають на шию тварини, нещільно фіксують таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався проміжок до 2 см, потім закріплюють та обрізають надлишок.

Нашийник повинен вільно рухатися і не стримувати росту тварини. Постійне використання нашийника забезпечує захист тварин від ектопаразитів протягом 4 місяців. Один нашийник розрахований для однієї тварини.

Рекомендований вік: від 8 тижнів.

Умови зберігання: зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, кормів для тварин, в недоступному для дітей та захищеному від світла місці при температурі від 5 °С до 25 °С.

Склад: 1 г маси нашийника (стрічка поліхлорвінілова) містить діючу речовину фіпроніл – 40,0 мг, допоміжні речовини.

Протипоказання: Не застосовувати хворим, виснаженим та ослабленим тваринам. Не застосовувати тваринам віком до 8 тижнів. Не застосовувати тваринам, чутливим до фіпронілу. Не застосовувати самкам під час вагітності та лактації.

Бренд

ProVet

Схожі продукти