Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Краплі ProVET «ЕкоВет» для середніх порід собак, 4 піпетки (репелентний засіб)

Краплі ProVET «ЕкоВет» для середніх порід собак, 4 піпетки (репелентний засіб)

204 

Краплі для зовнішнього застосування для середніх порід собак ЕкоВет захищають від найбільш розповсюджених видів ектопаразитів

Краплі ProVET «ЕкоВет» для середніх порід собак, 4 піпетки (репелентний засіб)

Краплі для зовнішнього застосування для середніх порід собак ЕкоВет захищають від найбільш розповсюджених видів ектопаразитів та дбають про бездоганний зовнішній вигляд вашого улюбленця.

Засіб має виражений репелентний ефект проти бліх, вошей, кліщів та переносників небезпечних захворювань: комарів, москітів та мух. Це досягається завдяки поєднанню ретельно підібраних, виключно природних компонентів: олій герані, маргози, гвоздики та екстракту ванілі.

Складові компоненти продукту мають властивість доповнювати та посилювати дію одне одного, за рахунок чого досягається косметичний ефект, маскується неприємний запах від тварин, покращується стан шкіри і шерсті. У випадках подразнень та мікротравм на шкірі краплі сприяють швидшому загоєнню та відновленню епідермісу.

Спосіб застосування: Вміст однієї піпетки шляхом точкового нанесення розподіляють від холки вздовж хребта до кінця тулуба.

Умови зберігання: Зберігати в сухому, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 0 °С до 25 °С.

Склад: Натуральні олії: герані, маргози, гвоздики, екстракт ванілі; допоміжні речовини: полісорбат-80, ПЄГ-400, диметилсульфоксид.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість тварин до складових компонентів продукту.

Рекомендований вік: від 4 тижнів.

Термін придатності: 2 роки.

Форма випуску: полімерні піпетки по 1 мл, упаковані у картонну коробку по 4 штуки.

Технічні умови (ТУ): ТУ У 20.2-37187822-018:2019. Сертифікат: ISO 9001:2015.

Бренд

ProVet

Схожі продукти