Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Краплі на холку ProVET «Мега Стоп» для собак від 20 до 30 кг, 1 піпетка (від зовнішніх та внутрішніх паразитів)

Краплі на холку ProVET «Мега Стоп» для собак від 20 до 30 кг, 1 піпетка (від зовнішніх та внутрішніх паразитів)

286 

Препарат має високу ефективність до ектопаразитів, зокрема, бліх та кліщів

Краплі на холку ProVET «Мега Стоп» мають високу ефективність до ектопаразитів, зокрема, бліх та кліщів (отодектозних, саркоптоїдних, нотоедрозних, демодекозних), і ендопаразитів: нематод, дирофілярій (ефективний проти личинок L3 і L4 стадії).

До складу препарату входить імідаклоприд, який діє на нервову систему ектопаразитів, перериває передачу нервового імпульсу, що призводить до паралічу і подальшої загибелі. Івермектин є високоефективним засобом проти личинкової і статевозрілої форми нематод.

Спосіб застосування: препарат застосовувати тільки зовнішньо, наносити на суху неушкоджену шкіру, попередньо розсунувши шерсть. Наносити препарат біля основи черепа або між лопатками. Після обробки препаратом тварин не купати 48 годин.

Препарат забезпечує захист протягом 1-1,5 місяців. При ураженні коростяними і демодекозними кліщами обробку проводити 2-3 рази з інтервалом 10 днів.

Рекомендований вік: Від 10 тижнів.

Умови зберігання: Зберігати в сухому, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 °С до 30 °С.

Склад: 1,0 мл препарату містить діючі речовини: імідаклоприд — 100 мг, івермектин — 25 мг. Допоміжні речовини: N-метилпіролідон, диметилсульфоксид, поліетиленгліколь-400.

Протипоказання: Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам, цуценятам віком до 10 тижнів. Не застосовувати тваринам, чутливим до івермектину чи інших складових препарату. Застосування препарату тваринам масою тіла до 1 кг ґрунтується на оцінці ризику та необхідності лікування.

Термін придатності: 3 роки.

Форма випуску: полімерні піпетки по 3 мл, упаковані у картонну коробку по 4 штуки. РП № АВ-5889-03-15.

Сертифікат: ISO 9001:2015, GMP.

Бренд

ProVet

Схожі продукти