Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Гель ProVET SaniPet для догляду за ротовою порожниною котів і собак, 15 мл (краплі)

Гель ProVET SaniPet для догляду за ротовою порожниною котів і собак, 15 мл (краплі)

54 

Засіб особливо актуальний для котів і собак рихлих та брахіцефальних порід, а також дрібних собак.

Гель ProVET SaniPet для догляду за ротовою порожниною котів і собак, (краплі)

Засіб особливо актуальний для котів і собак рихлих та брахіцефальних порід, а також дрібних собак. Ці тварини часто мають підвищену чутливість ясен, схильні до стоматитів, пародонтозу і навіть втрати зубів. Гель на основі натуральних компонентів є незамінним засобом гігієни і здоров’я ясен та всієї ротової порожнини.

Регулярне застосування попереджає появу неприємного запаху з ротової порожнини, є дієвою профілактикою пародонтозу, пародонтиту, гінгівіту, альвеоліту, стоматиту, періодонтиту та інших захворювань. Гігієнічний гель у комплексі з лікувальними препаратами забезпечує швидке відновлення слизових оболонок ротової порожнини та ясен. Також засіб очищає і покращує їхній стан. Зручний у застосуванні.

Спосіб застосування: Невелику кількість гелю ввести до защічних кишень з обох боків і розподілити легкими масажними рухами. Можна протирати гелем ясна і зуби, використовуючи для процедури зубну щітку або марлевий тампон. Також можна робити аплікації на окремі ділянки ясен. Процедуру повторювати щодня після останнього годування тварини.

Умови зберігання: Зберігати у сухому темному місці при температурі від 0 °С до 25 °С та відносній вологості повітря не більше 75%.

Склад: Рослинні екстракти: ромашки, подорожника, шавлії, звіробою, календули; допоміжні речовини.

Термін придатності: 3 роки.

Об’єм: 15 мл.

Технічні умови (ТУ): ТУ У 20.4-37187822-013:2017. Сертифікат: ISO 9001:2015.

Схожі продукти