Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Антигельмінтний препарат ProVET «Моксістоп Міді» для собак (2 таблетки)

Антигельмінтний препарат ProVET «Моксістоп Міді» для собак (2 таблетки)

156 

«МОКСІСТОП» міді належить до комбінованих протипаразитарних препаратів.

Антигельмінтний препарат ProVET «Моксістоп Міді» для собак

Призначають з профілактичною та лікувальною метою при нематодозах (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз, телязіоз), цестодозах (теніїдоз, дипілідіоз, ехінококоз, дифілоботріоз, альвеококоз, мезоцестоїдоз) і змішаних нематодо-цестодозних інвазіях, а також для профілактики дирофіляріозу.

«МОКСІСТОП» міді належить до комбінованих протипаразитарних препаратів. Комбінація моксидектину і празіквантелу, які входять до складу препарата, забезпечують широкий спектр протипаразитарної дії, у тому числі проти личинкових та статевозрілих стадій розвитку кишечних нематод (Toxocara canis, Toxocara cati, Toxocara mastax, Toxocaris leonine, Uncinaria stenicephala, Trichuris vulpis, Ancylostoma caninum), личинок (мікродирофілярій) нематод виду Dirofilaria immitis, Dirofilaria repens, Thelaria callipaeda, цестод (Echinococcus granulosus, Alveococcus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Dipylidium caninum, Diphyllobothrium latum, Multiceps multiceps), які паразитують на собаках.

Моксидектин – напівсинтетична сполука другого покоління макроциклічних лактонів групи мільбеміцинів. Діюча речовина має активну дію проти ендопаразитів. Механізм його впливу обумовлений взаємодією з гамма-аміномасляною кислотою і глютаровими хлорними канальцями паразитів, що призводить до відкриття хлорних канальців у постсинаптичному просторі і збільшення іонів хлору, внаслідок чого відбувається незворотнє зниження м’язової активності, параліч та загибель паразитів. Виводиться із організму у незмінному вигляді із фекаліями.

Празіквантел активний проти цестод (стьожкових гельмінтів) на всіх фазах розвитку і більшості видів трематод. Підвищує проникливість мембран для іонів кальцію, викликає підвищення м’язової активності, яке змінюється скороченням мускулатури та спастичним паралічем, викликає руйнування зовнішнього покриву цестод статевозрілих форм. Під дією празіквантелу стьожкові гельмінти майже повністю перетравлюються і не виявляються у фекаліях. Празіквантел швидко всмоктується у травному каналі, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові через 1-3 години, розподіляється в органах і тканинах тварини, виводиться із організму переважно із сечею (до 80%) впродовж 48 годин). Препарат за ступенем дії на організм належить до малонебезпечних речовин (4 клас безпечності), має слабовиражені кумулятивні властивості, у рекомендованих дозах не має ембріотоксичної і тератогенної дії. Препарат токсичний для бджіл, риби та інших гідробіонтів!

Спосіб застосування: Застосовують тваринам перорально, з кормом або примусово на корінь язика. З профілактичною метою дегельмінтизацію тварин проводять один раз у квартал, а також перед кожною вакцинацією. З лікувальною метою дегельмінтизацію проводять за показаннями. При великій інтенсивності інвазії рекомендується повторити дегельмінтизацію через 14 діб.

З метою профілактики дирофіляріозу у неблагополучних щодо захворювання регіонах, препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком льоту комарів і москітів одноразово, потім один раз на місяць і останній раз в сезоні не раніше ніж через 1 місяць після завершення льоту комах. Попередньої голодної дієти і застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.

Протипоказання:

  • Не застосовують цуценятам віком до 3 тижнів.
  • Не застосовують тваринам із підвищеною чутливістю до складників препарату.
  • Не рекомендується застосовувати препарат собакам порід колі, шелті, бобтейл, зважаючи на підвищену чутливість цих порід до макроциклічних лактонів.
  • Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні захворювання тварини і тварини з масою тіла менше 0,5 кг.

Умови зберігання: зберігати препарати у закритій упаковці виробника, в сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, за температури від 0 °С до 25 °С.

Склад: Одна таблетка «МОКСІСТОП» міді (120 мг) містить діючі речовини: празіквантел – 50 мг, моксидектин – 2,5 мг. Допоміжні речовини: лактоза моногідрат, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, повідон, натрію кроскармелоза, натрію хлорид, кальцію стеарат, ароматизатор «курка».

Бренд

ProVet

Схожі продукти