Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Нашийник від бліх та кліщів ProVET «ЕкоВет» для собак 70 см (репелентний)

Нашийник від бліх та кліщів ProVET «ЕкоВет» для собак 70 см (репелентний)

157 

Нашийник репелентний ЕкоВет 70 см призначений для середніх та великих порід собак, а також цуценят від 6 тижнів.

Нашийник від бліх та кліщів ProVET «ЕкоВет» для собак 70 см (репелентний)

Нашийник репелентний ЕкоВет 70 см призначений для середніх та великих порід собак, а також цуценят від 6 тижнів. Нашийник захищає від найбільш розповсюджених видів ектопаразитів та дбає про бездоганний зовнішній вигляд вашого улюбленця.

Нашийник має виражений репелентний ефект проти бліх, вошей, кліщів та переносників небезпечних захворювань: комарів, москітів та мух. Ефект досягається завдяки поєднанню ретельно підібраних, виключно природних компонентів: олій герані, маргози, гвоздики та екстракту ванілі.

Постійне виділення природних репелентів з м’якої фактури нашийника забезпечує захист тварини від паразитів до 3 місяців. Складові компоненти продукту мають властивість доповнювати та посилювати дію одне одного, за рахунок чого досягається косметичний ефект, маскується неприємний запах від тварин, покращується стан шкіри та шерсті.

Спосіб застосування: Нашийник виймають з упаковки та одягають на шию тварини, нещільно фіксують таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався проміжок до 2 см, потім закріплюють та обрізають надлишок. Нашийник повинен вільно рухатися і не стримувати росту тварини. Один нашийник розрахований для однієї тварини.

Умови зберігання: Зберігати в сухому, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 0 °С до 25 °С.

Склад: Натуральні олії: герані, маргози, гвоздики, екстракт ванілі. Поліхлорвінілова стрічка.

Протипоказання: Індивідуальна підвищена чутливість до активних компонентів.

Рекомендований вік: Від 6 тижнів.

Термін придатності: 3 роки.

Форма випуску: Нашийник, запакований в пакет з полімерної плівки, упакований у картонну коробку.

Технічні умови (ТУ): ТУ У 20.2-37187822-018:2019. Сертифікат: ISO 9001:2015.

Бренд

ProVet

Схожі продукти