Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

М’які ласощі Savory для зміцнення імунітету собак, качка та шипшина, 200 г

М’які ласощі Savory для зміцнення імунітету собак, качка та шипшина, 200 г

162 

М’які ласощі Savory для дорослих собак усіх порід.

М’які ласощі Savory для дорослих собак усіх порід. Додаткове харчування, яке можна використовувати у якості заохочення та, як винагороду для улюбленця. Не тільки висока смакова привабливість, але й корисні складові, що є основою здорового харчування, роблять ласощі Savory ідеальним доповненням до основного раціону і частуванням для вашого улюбленця.

Качка – цінне джерело макро- та мікроелементів, багате на вміст калію, має велику користь для роботи серця і нервової системи. Добре підходить улюбленцям чутливим до тваринних білків.

Шипшина – має у своєму складі велику кількість вітаміну С, який не тільки зміцнює імунітет, але і є потужним антиоксидантом.

Ромашка – дуже корисна лікарська рослина, нормалізує травлення, зміцнює імунну систему, та має протизапальну дію.

Переваги:

  • М’яка текстура дозволяє розламувати та ділити снеки, тому можна легко застосовувати їх для частування мініатюрних порід собак.
  • Беззерновий склад ласощів ідеально підійде улюбленцям, що мають алергії на глютен, клейковину, злакові зернові культури, тощо.
  • Не містять штучних барвників, підсилювачів смаку та аромату
  • Екстракти лікарських і корисних рослин мають накопичувальний ефект, тому краще за все, для отримання повного спектру користі від ласощів, використовувати їх на постійній основі для заохочування і частування улюбленців.

Склад: Качиний протеїн 26%, жовтий горох, рослинні жири, гарбуз, курячий протеїн 8%, гідролізована куряча печінка 5%, колаген 4%, горохове борошно, сушена шипшина 1%, сушена ромашка 0.5%

Аналітичний склад: Сирий протеїн 29.0%, сирий жир 4.0%, сира зола 5.3%, сира клітковина 1.9%, вологість 17.0%, кальцій 0.7%, фосфор 0.6%, натрій 0.2%, омега-3 жирні кислоти 0.10%, омега-6 жирні кислоти 0.40%

Харчові добавки на 1 кг: Вітамін С (3а312) 500 мг

Енергетична цінність: 3,120 ккал/кг

Вага улюбленця Норма снеків (штук на день)
до 10 кг 10
10 кг 10-15
15 кг 15-20
20 кг 20-25
25 та більше кг 25-30
*дотримуйтесь норм годування, аби не перебивати апетит, та не перегодовувати улюбленця
Бренд

Savory

Схожі продукти