Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Ласощі для собак Trixie Паличка для чищення зубів з куркою Denta Fun 12 см 240 г (30 шт.)

Ласощі для собак Trixie Паличка для чищення зубів з куркою Denta Fun 12 см 240 г (30 шт.)

403 

Крім звичайного корму, вихованців слід періодично балувати ласощами. Це допоможе заохочувати їх і давати додаткові порції корисних речовин. Знаменитий німецький бренд товарів для тварин Trixie надає великий асортимент ласощів для тварин і пропонує вам Ласощі для собак Trixie Паличка для чищення зубів з куркою Denta Fun 12 см 240 г (30 шт.).

Даний продукт насичений великою кількістю вітамінів, поданих з відмінним смаком, який точно сподобається вашому вихованцеві!

Ласощі мають такі переваги:

– Зроблені з природних речовин

– Нешкідливі для вихованця

– Містять в собі вітаміни і корисні мікроелементи

– Позитивно впливають на здоров’я вихованця

– Покращують стан вовни, зубів, внутрішніх органів

– Покращують настрій і самопочуття

– Мають відмінні смакові якості

– Сприяють розвитку щелепи і зубів

Використання ласощів вдихне нове життя в вашого вихованця. Щодня його самопочуття буде поліпшуватися, здоров’я стане міцнішим, а енергії буде в рази більше.

Додатковий корм для собак. Жувальна паличка для чищення зубів. Багата на харчові волокна. Додаткове живлення для вашого собаки. Інгредієнти: сиромятна шкіра, м’ясо курки (12%), овочеві субпродукти. Склад: Сирий білок 70,0%, Сира зола 6,0%, Сирий жир 4,0%, Сира клітковина 3,0%, Вологість 14,0%. Вага: 240г. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не містить барвників та консервантів. Без ГМО. Дозування на день див. на пакуванні. Термін придатності див. на пакуванні. Зберігати в сухому  прохолодному місці.

Бренд

Trixie

Схожі продукти