Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Ласощі для собак Trixie Кістка для чищення зубів з куркою Denta Fun 18 см 120 г

Ласощі для собак Trixie Кістка для чищення зубів з куркою Denta Fun 18 см 120 г

157 

Ласощі для собак Trixie Кістка для чищення зубів з куркою Denta Fun 18 см 120 г від відомого виробника товарів для тварин – це продукт, ідеально комбінующий в собі смакові якості і корисні речовини. Зроблений з натуральних компонентів, продукт наповнить організм улюбленця білками, жирами, мінералами, годуючи при цьому, порцією смачної їжі.

Основні переваги виробу:

– Чудові смакові якості

– Багатий на корисні елементи

– Зроблений з натуральних продуктів

– Позитивно впливає на здоров’я

– Добре усвоюється організмом

– Універсальний

Ласощі для собак Trixie Кістка для чищення зубів з куркою Denta Fun 18 см 120 г чистять ротову порожнину від мікробів, сприяють укріпленню зубів і ясен, склад продукту наповнить організм вихованця силами, дозволяючи йому більше часу грати і тренуватися, що позитивно вплине на його самопочуття. Продукт не містить барвників, консервантів і ароматизаторів.

Жувальна кісточка для очищення  зубів. Багата на харчові волокна. Додаткове живлення для собаки. Склад: Сиром’ятна кожа та курка- 8%. Білок 70%, сирий жир – 4,0%, сира зола – 6,0%, сира клітковина – 3,0%, волога -14,0%. Вага: 120 гр. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не містить барвників та консервантів. Без ГМО. Дозування на день див. на пакуванні.

Бренд

Trixie

Схожі продукти