Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Наповнювач гігієнічний Essence для котячого туалету з тофу, гранула 1,5 мм, натуральний, 6 л

Наповнювач гігієнічний Essence для котячого туалету з тофу, гранула 1,5 мм, натуральний, 6 л

317 

Вдалий вибір наповнювача для котячого туалету позбавить вас від клопоту із неприємним запахом

Доступно за замовленням

Вдалий вибір наповнювача для котячого туалету позбавить вас від клопоту із неприємним запахом, а вашого котика від дискомфорту, спричиненого жорсткими гранулами, неприродним шурхотом чи відразливим ароматом.

Щоб улюбленець завжди робив свою справу «чисто», використовуйте соєвий наповнювачі Essence Tofu!

Його особливості:

  • 100% натуральні рослинні інгредієнти – вироблено з пресованих соєвих волокон. Цей матеріал безпечний для здоров’я домашніх вихованців і людей.
  • Супервисока поглинаюча здатність – 300%. Завдяки цьому швидко формуються міцні грудочки, які легко прибирати з котячого лотка.
  • Використаний наповнювач можна утилізувати з органічними відходами відповідно до нормативних вимог/правил утилізації відходів.
  • М’яка структура є лагідною для лапок вашого котика та не подразнює їх.

Склад: спресована маса соєвих волокон, харчовий крохмаль, гуарова камедь. Не містить шкідливих для здоров’я тварин та людей речовин. Без ГМО.

Розмір гранули: 1,5 мм

Маса нетто: 2.5 кг

Об’єм: 6 л

Спосіб використання: засипте наповнювач шаром 5-6 см у чистий та сухий котячий лоток.

Після використання туалету котом, видаліть лопаткою тверді відходи (екскременти) та грудочки в сміттєвий пакет або іншу ємкість. Додайте наповнювач до попереднього рівня. Вимийте руки після заповнення лотка. Рекомендуємо періодично проводити дезінфекцію лотка або котячого туалету, в якому використовується наповнювач.

Поради щодо використання: якщо у вас не один кіт, рекомендується не збільшувати кількість наповнювача, а частіше видаляти використаний. Якщо вашому коту складно звикнути до нового наповнювача, то спробуйте в перший місяць змішувати його з попереднім наповнювачем у співвідношенні 50/50 %.

Бренд

Essence

Схожі продукти