Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Ласощі для котів Brit Raw Treat Urinary Freeze-dried з куркою та індичкою, 40 г

Ласощі для котів Brit Raw Treat Urinary Freeze-dried з куркою та індичкою, 40 г

249 

Ласощі Raw Treat з куркою, індичкою та журавлиною для стерилізованих котів.

Ласощі Raw Treat з куркою, індичкою та журавлиною для стерилізованих котів. Це ідеальне поєднання неймовірного смаку та незрівнянних поживних властивостей для підтримки для здоров’я сечової системи котів!
Снеки Brit Raw Treat freeze-dried виготовляють методом сухої заморозки, що дозволяє зберегти максимум поживних речовин. Такі ласощі легко засвоюються, це робить їх ідеальним вибором для улюбленців із чутливим шлунком або проблемами травлення. Але це ще не все – Brit Raw Treat freeze-dried за своєю поживністю схожі на продукти для сироїдіння або BARF-дієти.
• На 96% складаються зі свіжого м’яса.
• Журавлина – природна підтримка сечової системи.
• Пробіотики підтримують здоров’я кишечника та імунітет.
• Натуральні.
• БЕЗ штучних консервантів, ароматизаторів, барвників, доданої солі.
• Гідролізовані дріжджі забезпечують необхідні поживні речовини та підтримують належне здоров’я кишечника.
• Lactobacillus інактивовані – для імуномодулюючого ефекту.
Brit Raw Treat можна використовувати, як смачні ласощі, що їх так люблять коти, а також, як універсальні добавки, що урізноманітнюють щоденну їжу вихованців, надаючи їй додаткового смаку та поживних речовин, та роблячи час прийому їжі цікавим і корисним для здоров’я.
Склад: обрізки свіжої курятини (70%), обрізки свіжої індички (26%), лігноцелюлоза (2%), журавлина (1%), гідролізовані дріжджі (0,5%, джерело інозиту та амінокислот), інактивовані бактерії та їх частини ( Lactobacillus helveticus HA – 122, 15×109 клітин/кг).
Аналітичний склад: сирий протеїн 42,0 %, сирий жир 35,0 %, вологість 4,0 %, сира зола 10,0 %, сира клітковина 2,5 %, кальцій 3,0 %, фосфор 2,0 %, натрій 1,0 %.
Містить природні антиоксиданти: екстракти токоферолу з рослинної олії (1b306(i)), аскорбілпальмітат (1b304). Містить схвалені ЄС консерванти: лимонна кислота (1a330).
Енергетична цінність: 4,870 ккал/кг
Поради з годування: Ласощі Raw Treat RAW TREAT створені для доповнення, а не заміни повноцінного та збалансованого раціону. Давайте приблизно 2 шматочки на 1 кг ( kg ) ваги кота, але не більше 10% від щоденного раціону тварини. Якщо ласощі завеликі для вашого кота, подрібніть їх перед подачею. Для покращення апетиту подрібніть 5 – 10 шматочків на звичайний корм вашого кота. Слідкуйте, щоб у кота завжди було вдосталь свіжої питної води.
Бренд

Brit Care

Схожі продукти