Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Ласощі для котів Brit Raw Treat Indoor & Antistress Freeze-dried з куркою, 40 г

Ласощі для котів Brit Raw Treat Indoor & Antistress Freeze-dried з куркою, 40 г

249 

Ласощі Raw Treat з куркою, пробіотиками та пустирником для котів, які живуть у приміщенні.

Ласощі Raw Treat з куркою, пробіотиками та пустирником для котів, які живуть у приміщенні. Це ідеальне поєднання неймовірного смаку та незрівнянних поживних властивостей для контролю стресу в улюбленців!
Снеки Brit Raw Treat freeze-dried виготовляють методом сухої заморозки, що дозволяє зберегти максимум поживних речовин. Такі ласощі легко засвоюються, це робить їх ідеальним вибором для улюбленців із чутливим шлунком або проблемами травлення. Але це ще не все – Brit Raw Treat freeze-dried за своєю поживністю схожі на продукти для сироїдіння або BARF-дієти.
• На 96% складаються зі свіжого м’яса.
• Монопротеїновий склад знижує ризик алергічних реакцій.
• Пробіотики підтримують здоров’я кишечника та імунітет.
• Пустирник має заспокійливу дію, зменшує стрес і занепокоєння.
• Натуральні.
• БЕЗ штучних консервантів, ароматизаторів, барвників, доданої солі.
• Гідролізовані дріжджі забезпечують необхідні поживні речовини та підтримують належне здоров’я кишечника.
• Lactobacillus інактивовані – для імуномодулюючого ефекту.
Brit Raw Treat можна використовувати, як смачні ласощі, що їх так люблять коти, а також, як універсальні добавки, що урізноманітнюють щоденну їжу вихованців, надаючи їй додаткового смаку та поживних речовин, та роблячи час прийому їжі цікавим і корисним для здоров’я.
Склад: обрізки свіжої курятини (96%), лігноцелюлоза (2%), пустирник сушений (0,5%), дріжджі гідролізовані (0,5%, джерело інозиту та амінокислот), інактивовані бактерії та їх частини (Lactobacillus helveticus HA – 122, 15×109 клітин/кг).
Аналітичний склад: сирий протеїн 43,0 %, сирий жир 37,0 %, вологість 4,0 %, сира зола 10,0 %, сира клітковина 2,5 %, кальцій 3,0 %, фосфор 2,0 %, натрій 1,0 %.
Містить природні антиоксиданти: екстракти токоферолу з рослинної олії (1b306(i)), аскорбілпальмітат (1b304). Містить схвалені ЄС консерванти: лимонна кислота (1a330).
Енергетична цінність: 4,960 ккал/кг
Поради з годування: Ласощі Raw Treat RAW TREAT створені для доповнення, а не заміни повноцінного та збалансованого раціону. Давайте приблизно 2 шматочки на 1 кг ( kg ) ваги кота, але не більше 10% від щоденного раціону тварини. Якщо ласощі завеликі для вашого кота, подрібніть їх перед подачею. Для покращення апетиту подрібніть 5 – 10 шматочків на звичайний корм вашого кота. Слідкуйте, щоб у кота завжди було вдосталь свіжої питної води.
Бренд

Brit Care

Схожі продукти