Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Ласощі для котів Brit Raw Treat Hair & Skin Freeze-dried з рибою та індичкою, 40 г

Ласощі для котів Brit Raw Treat Hair & Skin Freeze-dried з рибою та індичкою, 40 г

249 

Ласощі Raw Treat з індичкою, лососем і обліпихою для котів.

Ласощі Raw Treat з індичкою, лососем і обліпихою для котів. Це ідеальне поєднання неймовірного смаку та незрівнянних поживних властивостей для покращення шкіри та шерсті улюбленців!
Снеки Brit Raw Treat freeze-dried виготовляють методом сухої заморозки, що дозволяє зберегти максимум поживних речовин. Такі ласощі легко засвоюються, це робить їх ідеальним вибором для улюбленців із чутливим шлунком або проблемами травлення. Але це ще не все – Brit Raw Treat freeze-dried за своєю поживністю схожі на продукти для сироїдіння або BARF-дієти.
• На 96% складаються зі свіжого м’яса та риби.
• Омега-3 жирні кислоти зі свіжого лосося сприяють блиску шерсті, зменшують линьку, покращують стан шкіри.
• Обліпиха підтримує імунну систему і сприяє здоров’ю шкіри та шерсті.
• Пробіотики підтримують здоров’я кишечника та імунітет.
• Натуральні.
• БЕЗ штучних консервантів, ароматизаторів, барвників, доданої солі.
• Гідролізовані дріжджі забезпечують необхідні поживні речовини та підтримують належне здоров’я кишечника.
• Lactobacillus інактивовані – для імуномодулюючого ефекту.
Brit Raw Treat можна використовувати, як смачні ласощі, що їх так люблять коти, а також, як універсальні добавки, що урізноманітнюють щоденну їжу вихованців, надаючи їй додаткового смаку та поживних речовин, та роблячи час прийому їжі цікавим і корисним для здоров’я.
Склад: обрізки свіжої індички (70%), обрізки свіжого лосося (26%), лігноцелюлоза (2%), сушена обліпиха (0,5%), гідролізовані дріжджі (0,5%, джерело інозиту та амінокислот), інактивовані бактерії та їхні частини (Lactobacillus helveticus HA – 122, 15×109 клітин/кг).
Аналітичний склад: сирий протеїн 43,0 %, сирий жир 37,0 %, вологість 4,0 %, сира зола 10,0 %, сира клітковина 2,5 %, кальцій 3,0 %, фосфор 2,0 %, натрій 1,0 %.
Містить природні антиоксиданти: екстракти токоферолу з рослинної олії (1b306(i)), аскорбілпальмітат (1b304). Містить схвалені ЄС консерванти: лимонна кислота (1a330).
Енергетична цінність: 4,960 ккал/кг
Поради з годування: Ласощі Raw Treat RAW TREAT створені для доповнення, а не заміни повноцінного та збалансованого раціону. Давайте приблизно 2 шматочки на 1 кг ( kg ) ваги кота, але не більше 10% від щоденного раціону тварини. Якщо ласощі завеликі для вашого кота, подрібніть їх перед подачею. Для покращення апетиту подрібніть 5 – 10 шматочків на звичайний корм вашого кота. Слідкуйте, щоб у кота завжди було вдосталь свіжої питної води.
Бренд

Brit Care

Схожі продукти