Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Вітаміни ProVET «Фітовіт» фітокомплекс для покращення функцій сечовидільної системи 100 табл

Вітаміни ProVET «Фітовіт» фітокомплекс для покращення функцій сечовидільної системи 100 табл

110 

Фітокомплекс для котів сухих екстрактів рослин, який входить до складу кормової добавки, впливає на кислотність сечі, підтримує солі в розчинному стані.

Вітаміни ProVET «Фітовіт» фітокомплекс для покращення функцій сечовидільної системи

Фітокомплекс для котів сухих екстрактів рослин, який входить до складу кормової добавки, впливає на кислотність сечі, підтримує солі в розчинному стані, перешкоджаючи утворенню каменів, має протизапальну, сечогінну та бактерицидну дії. Сухий екстракт плодів журавлини містить проантоціанідин, який інгібує адгезію бактерій, блокуючи прикріплення бактерій до клітин епітелію сечовивідної системи.

Завдяки цьому знижується розмноження бактерій у сечовому міхурі, що зменшує можливість виникнення хронічних форм інфекцій у сечовивідних шляхах. Сухий екстракт трави леспедеці має сечогінну дію, а також розм’якшує та виводить камені і пісок з сечового міхура, нирок. Вітамінно-мінеральний комплекс сприяє здоровому розвитку тварини, покращенню обміну речовин, імунітету.

Спосіб застосування: Кормову добавку щоденно перорально, змішуючи з готовим кормом. Добова доза на тварину, незалежно від годівлі:

  • коти та кошенята з масою тіла до 3 кг – 1 таблетка;
  • коти з масою тіла 3-5 кг – 2 таблетки;
  • коти з масою тіла більше 5 кг – 3 таблетки.

Мінімальний курс застосування – 4 тижні. За необхідності курс повторюють через 30 діб.

Рекомендований вік: від 6 тижнів.

Умови зберігання: зберігати у сухому місці за температури від 0 °С до 25 °С.

Склад: Дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, фітокомплекс сухих екстрактів рослин: бруньок берези (Gemmae Betulae), листя подорожнику (Foliа Plantago), листя кропиви (Foliа Urticae), плодів журавлини (Fructus Oxycóccі), трави леспедеці (Herba Lespedezae), трави пирію (Herba Elytrígiae); дикальцію фосфат, біотин, таурин, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, гіпромелоза, ароматизатор харчовий «вершки».

Термін придатності: 18 місяців.

Форма випуску: таблетки по 100 шт. у полімерному флаконі.

РП № АВ-09050-04-19. Сертифікат: ISO 9001:2015.

Бренд

ProVet

Схожі продукти