Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Суспензія ProVet Profiline Кокцид для котів та собак, 5.0 мл (антигельмінтик)

Суспензія ProVet Profiline Кокцид для котів та собак, 5.0 мл (антигельмінтик)

116 

Profiline Кокцид комбінований препарат для профілактики та лікування собак і котів при гастроінтестинальних змішаних інвазіях.

Profiline Кокцид комбінований препарат для профілактики та лікування собак і котів при гастроінтестинальних змішаних інвазіях, які викликані личинковими та статевозрілими кишковими нематодами: Тоxocara canis, Toxocara mystax (Toxocara cati), Toxascaris leonine, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Ancylostoma caninum та кокцидіями включаючи Isospora spp., Cystoisospora spp. За ступенем впливу на організм відноситься до мало небезпечних речовин, в рекомендованих дозах не викликає ембріотоксичної і тератогенної дії, не перешкоджає формуванню імунітету до кокцидіозу. Препарат токсичний для бджіл, риби та інших гідробіонтів!

Застосування: Можливість застосування з 2-тижневого віку! Застосовують для припинення поділу цистоізоспор (ізоспор) та виділення ооцист у зовнішнє середовище.

Склад 1 ml (мл) / 1,08 g (г) містить діючі речовини: толтразурил – 18,0 mg (мг); моксидектин – 0,6 mg (мг).

Допоміжні речовини: натрію карбоксиметилцелюлоза, повідон, полісорбат (твін 80), кислота лимона, пропіленгліколь, пудра цукрова, вода очищена, ароматизатор «вершки». Фармакологічні властивості: ATCvet QP51, антипротозойні ветеринарні препарати (QP51AJI толтразурил, комбінації).

Дозування: Перед застосуванням суспензію ретельно збовтати! Profiline Кокцид застосовують тваринам перорально індивідуально, одноразово під час вранішнього годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика за допомогою шприца-дозатора у дозі:

  • Котам (у т.ч. кошенятам), собакам (у т.ч. цуценятам) — 0,5 ml (мл) суспензії на 1 kg (кг) маси тіла тварини (еквівалентно 9 mg (мг) толтразурилу та 0,3 mg (мг) моксидектину на 1 kg (кг) маси тіла тварини).

Для профілактики кишечних нематодозів Profiline Кокцид застосовують у терапевтичній дозі один раз у 3 місяці, а також за 10-14 діб перед вакцинацією. При ураженні тварин нематодами, лікувальну дегельмінтизацію повторити через 14 діб.

Протипоказання:

  • Повторне використання шприца не допускається!
  • Не застосовують тваринам віком до 2 тижнів!
  • Використання препарату під час вагітності грунтується на оцінці ризику та необхідності лікування лікарем ветеринарної медицини!
  • Не застосовувати самкам у перші два тижні лактації!
  • Не застосовують тваринам із підвищеною чутливістю до складників препарату!
  • Не рекомендується застосовувати препарат собакам порід колі, шелті, бобтейл, зважаючи на підвищену чутливість цих порід до макроциклічних лактонів!
  • Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні захворювання тварини і масою тіла менше 0,4 kg (кг)!
  • Не застосовувати тваринам із захворюваннями печінки та нирок!

Застереження: При боротьби із кокцидіями тварин повинен бути розроблений лікувально-профілактичний комплекс заходів, спрямованих на елімінацію збудника, при цьому обробка тварин препаратом Profiline Кокцид є одним із хіміопрофілактичних заходів. Препарат слід застосовувати всім тваринам з приплоду віком від 14 діб. Усі тварини з групи ризику зараження повинні бути оброблені одночасно, включаючи дорослих тварин, оскільки вони можуть бути субклінічно хворими на ентеральні протозоози. Не застосовувати одночасно з еритроміцином, преднізолоном, циклоспорином, а також з макроциклічними лактонами, у зв’язку з можливим взаємним посиленням токсичності.

Форма випуску: полімерні флакони по 5 ml (мл) укомплектовані шприцом дозатором, упаковані в картонні коробки.

Зберігання: Зберігати препарат у сухому, темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, за температури від 0 до 30°С.

Об’єм: 5 мл. РП: АВ-09558-01-22

Бренд

ProVet

Схожі продукти