Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Шампунь ProVET “Люкс” для кошенят та цуценят, гігієнічний, репелентної дії, 240 мл

Шампунь ProVET “Люкс” для кошенят та цуценят, гігієнічний, репелентної дії, 240 мл

71 

Гігієнічний шампунь ProVET “Люкс” для кошенят та цуценят має репелентну дію проти бліх, кліщів та інших ектопаразитів.

Шампунь ProVET “Люкс” для кошенят та цуценят, гігієнічний, репелентної дії.

Гігієнічний шампунь для кошенят та цуценят має репелентну дію проти бліх, кліщів та інших ектопаразитів. Репелентний ефект досягається завдяки вмісту рослинних екстрактів: полину та багульника. Завдяки екстракту кореня оману та ромашки, що входять до складу унікальної формули, шампунь усуває подразнення шкіри, сприяє швидкому загоєнню невеликих подряпин після розчосів, шерсть стає блискучою та доглянутою.

Спосіб застосування: Нанести невелику кількість шампуню на мокру шерсть, спінити, масажними рухами рівномірно розподілити по шерсті тварини. Витримати 2-3 хвилини, не допускаючи злизування. Ретельно змити теплою водою. При необхідності процедуру повторити. Берегти очі та вуха тварини від потрапляння води та шампуню.

Умови зберігання: При температурі від 4 °С до 35 °С. Не допускати контакту з харчовими продуктами, напоями, кормом для тварин. Захищати від прямих сонячних променів. Зберігати засіб у недоступному для дітей місці.

Склад: Вода, лауретсульфат натрію, хлорид натрію, діетаноламід жирних кислот кокосової олії, лимонна кислота, рослинні екстракти: чемериці, полину гіркого, ромашки, багульника, кореня оману, консервант, барвник.

Бренд

ProVet

Схожі продукти