Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Шампунь-кондиціонер ProVET “Люкс” для довгошерстих собак, 240 мл

Шампунь-кондиціонер ProVET “Люкс” для довгошерстих собак, 240 мл

71 

Нова формула шампуню-кондиціонера ProVET “Люкс” розроблена спеціально для довгошерстих собак.

Шампунь-кондиціонер ProVET “Люкс” для довгошерстих собак

Нова формула шампуню-кондиціонера розроблена спеціально для довгошерстих собак. У складі засобу містяться ретельно підібрані інгредієнти, які не викликають алергічних реакцій, сухості шкіри і подразнень. Після застосування цього шампуню шерсть стає м’якою, легко розчісується і не плутається.

Спосіб застосування: Нанести невелику кількість шампуню-кондиціонера на мокру шерсть, спінити, масажними рухами рівномірно розподілити по шерсті тварини. Витримати 2-3 хвилини, не допускаючи злизування. Ретельно змити теплою водою. При необхідності процедуру повторити. Берегти очі та вуха тварини від потрапляння води та шампуню.

Умови зберігання: При температурі від 4 °С до 35 °С. Не допускати контакту з харчовими продуктами, напоями, кормом для тварин. Захищати від прямих сонячних променів. Зберігати засіб у недоступному для дітей місці.

Склад: Вода, лауретсульфат натрію, хлорид натрію, діетаноламід жирних кислот кокосової олії, лимонна кислота, рослинні екстракти: ромашки, чорного кмину, кореня оману, консервант, барвник.

Бренд

ProVet

Схожі продукти