Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Лосьйон ProVET SaniPet для догляду за вухами котів і собак, 300 мл (спрей)

Лосьйон ProVET SaniPet для догляду за вухами котів і собак, 300 мл (спрей)

204 

Завдяки вмісту комплексу ProVET SaniPet рослинних компонентів покращується стан шкіри вушної раковини та слухового проходу.

Складові компоненти лосьйону допомагають ретельно очищувати вушну раковину та слуховий прохід тварин від вушної сірки, бруду, запального ексудату. Завдяки вмісту комплексу рослинних компонентів покращується стан шкіри вушної раковини та слухового проходу, лосьйон має заспокійливу дію при запальних процесах у вусі, також рекомендоване застосування для профілактики отитів різної етіології, особливо у довговухих собак.

Переваги:

  • покращується стан шкіри вушної раковини та слухового проходу;
  • має заспокійливу дію;
  • профілактики отитів різної етіології.

Спосіб застосування: для гігієнічної обробки вух у собак та котів з метою видалення бруду, вушної сірки, запального ексудату та слідів життєдіяльності Otodectes cynotis (вушного кліща), безпосередньо перед застосуванням лікарських препаратів. Лосьйон розпилюють у вухо, що відповідає 2-3 натискам на важіль пульверизатора флакона, далі круговими легкими рухами масажують основу вушної раковини, після цього ватним тампоном очищують внутрішню поверхню вуха та слуховий прохід. Для тварин з довгими висячими вухами внутрішня поверхня вуха спершу промивається спреєм, потім ретельно витирається тампоном або серветкою.

Умови зберігання: зберігають засіб в сухому темному приміщенню при температурі від 0°C до 25°C та відносній вологості не більше 75%.

Склад: рослинні екстракти: ромашки, шавлії, подорожника, звіробою, календули; допоміжні речовини: полісорбат 80, ізопропанол, пропіленгліколь, вода очищена.

Термін придатності: 3 роки.

Об’єм: 300 мл.

Технічні умови (ТУ): ТУ У 20.4-37187822-013:2017. Сертифікат: ISO 9001:2015

Бренд

ProVet

Схожі продукти