Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Лосьйон ProVET SaniPet для догляду за очима котів і собак, 30 мл (спрей)

Лосьйон ProVET SaniPet для догляду за очима котів і собак, 30 мл (спрей)

93 

Лосьйон застосовують з гігієнічною метою у собак та котів, для усунення і запобігання появі ранкових виділень з очей або виділень

Лосьйон ProVET SaniPet для догляду за очима котів і собак, 30 мл (спрей)

Лосьйон застосовують з гігієнічною метою у собак та котів, для усунення і запобігання появі ранкових виділень з очей або виділень, які пов’язані з інфекційними захворюваннями мікробного чи вірусного походження. Завдяки вмісту комплексу рослинних компонентів лосьйон має протизапальний, антисептичний ефект, зменшує сльозовиділення та набряки повік. При регулярному застосуванні зменшує так звані «сльозові доріжки» — темні смужки у внутрішніх кутах очей у тварин світлого кольору.

Переваги:

  • має протизапальний, антисептичний ефект;
  • зменшує сльозовиділення та набряки повік;
  • зменшує «сльозові доріжки».

Спосіб застосування: лосьйоном змочують марлевий тампон та здійснюють обробку, починаючи від зовнішнього кута ока до внутрішнього, видаляючи всі виділення з ока. Потім повторюють обробку вже очищеного ока другим марлевим тампоном, змоченим лосьйоном в тій же послідовності. Для змивання «сльзових доріжок» обробляти шерсть навколо очей щоденно.

Умови зберігання: зберігають засіб в сухому темному приміщенню при температурі від 0°C до 25°C та відносній вологості не більше 75%.

Склад: рослинні екстракти: ромашки, шавлії, подорожника, звіробою, календули; допоміжні речовини: полісорбат 80, натрію карбоксиметрилцелюлоза, вода очищена.

Термін придатності: 3 роки.

Об’єм: 30 мл.

Технічні умови (ТУ): ТУ У 20.4-37187822-013:2017. Сертифікат: ISO 9001:2015.

Бренд

ProVet

Схожі продукти