Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Краплі ProVET «Сексcтоп» для котів та собак перорального застосування 2 мл (для регуляції статевої активності)

Краплі ProVET «Сексcтоп» для котів та собак перорального застосування 2 мл (для регуляції статевої активності)

45 

Препарат застосовують для затримки або переривання тічки у сук і кішок

Краплі ProVET «Сексcтоп» для котів та собак перорального застосування (для регуляції статевої активності)

Препарат застосовують для затримки або переривання тічки у сук і кішок (на подальші вагітності негативно не впливає.) У кобелів і котів препарат гальмує статеву активність і регулює пов’язані з цим проблеми поведінки. Діючою речовиною препарату є синтетичний прогестаген — мегестролу ацетат.

Властивість гормону гальмувати статеву охоту і овуляцію використовується для затримки тічки, зміщення часу настання, корекції статевої поведінки, а також з метою уникнення небажаного потомства. Повне відновлення репродуктивної функції відбувається через 2-3 місяці після припинення прийому препарату.

Спосіб застосування: Перед використанням флакон із суспензією збовтати. «Сексстоп» вводять перорально з кормом або примусово на корінь язика в наступних дозах: Котам: При появі у котів ознак статевого збудження для заспокоєння — 5 крапель на 5 кг маси тіла тварини щодня протягом 2 тижнів, але не довше.

Кішкам: Для переривання тічки:

  • кішкам масою тіла 1-5 кг — 8 крапель щодня;
  • кішкам масою тіла 6-10 кг — 10 крапель щодня протягом 8 діб з початку тічки.

Не застосовувати, якщо з початку тічки минуло 2 доби. Рекомендовано переривати тічку не частіше двох разів на рік. Якщо неможливо визначити початок тічки, краще затримати, ніж переривати.

Для затримки тічки:

  • кішкам масою тіла 1-5 кг — 4 краплі;
  • кішкам масою тіла 6-10 кг — 6 крапель кожні 2 тижні.

Застосовують протягом часу, на який необхідно затримати тічку.

Сукам: Для переривання тічки:

  • 20 крапель на кожні 5 кг маси тіла тварини, в перші 3 доби;
  • з 4 по 10 добу приймати половину добової дози.

Рекомендовано застосовувати не більше двох курсів на рік.

Для затримки тічки:

  • за 7–15 діб до початку тічки 6 крапель на кожні 5 кг маси тіла тварини щодня.

Максимальний курс — 32 доби.

Кобелям: Для зниження статевого збудження — 20 крапель на кожні 5 кг маси тіла тварини протягом 7 діб, починаючи не пізніше другої доби з початку статевого збудження.

Умови зберігання: Зберігати у сухому темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 4 °С до 25 °С.

Склад: 1,0 мл препарату містить діючу речовину: мегестролу ацетат (синтетичний прогестаген) — 20 мг, допоміжні речовини.

Протипоказання: Не застосовувати тваринам при захворюваннях статевої системи (піометра, метрит, ендометрит), пухлинах молочної залози, при діабеті, нестатевозрілим тваринам. Не використовувати під час вагітності та лактації. Не рекомендується застосовувати молодим самкам до першої тічки або як анестральну терапію при порушенні статевого циклу.

Бренд

ProVet

Схожі продукти