Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Краплі PROVET Мегастоп Ультра для котів 4-8 кг, 4 піпетки по 0,8 мл (інсектоакарицид, антигельмінтик)

Краплі PROVET Мегастоп Ультра для котів 4-8 кг, 4 піпетки по 0,8 мл (інсектоакарицид, антигельмінтик)

278 

Профілактика та лікування котів при ураженні блохами

Краплі PROVET Мегастоп Ультра для котів 4-8 кг, 4 піпетки по 0,8 мл (інсектоакарицид, антигельмінтик)

Профілактика та лікування котів при ураженні блохами (Ctenocephalides felis), саркоптиформними кліщами (Otodectes cynotis, Notoedres cati), тромбідіформними кліщами (Demodex spp.), при кишкових (Тoxocara cati, Ancylostoma tubaeforme) і легеневих (Eucoleus aerophilus / syn. Capillaria aerophila) нематодозах; профілактика дирофіляріозу (знищує мікродирофілярії L3 та L4 Dirofilaria immitis).

Препарат може використовуватись як один із засобів при лікуванні алергічного блошиного дерматиту. Профілактика та лікування тхорів при ураженні блохами (Ctenocephalides felis); профілактика дирофіляріозу (знищує мікродирофілярії L3 та L4 Dirofilaria immitis).

Опис: Прозорий розчин від слабко-жовтого до жовтого кольору без механічних включень.

Склад: 1 ml (мл) містить діючі речовини: імідаклоприд – 100 mg (мг); моксидектин – 10 mg (мг). Допоміжні речовини: пропіленкарбонат, диметилсульфоксид, кислота лимонна, поліетиленгліколь-400.

Дозування
Для котів різної маси тіла використовують піпетки МЕГАСТОП УЛЬТРА відповідного об’єму:

 • для котів масою тіла до 4 kg (кг) та тхорів – 0,4 ml(мл)
 • для котів масою тіла від 4 до 8 kg (кг) – 0,8 ml (мл)
 • для котів понад 8 kg (кг) відповідна комбінація піпеток

Лікування та профілактика у котів та тхорів при ураженні блохами
Одноразова обробка препаратом попереджує зараження блохами котів протягом 4 тижнів та тхорів протягом 3 тижнів. Личинки бліх можуть з’являтися в навколишньому середовищі, тому необхідно додатково обробляти місця перебування тварин та предмети догляду з метою переривання життєвого циклу бліх.
При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат рекомендується застосовувати щомісяця.

Лікування отодектозу у котів
Одноразова обробка препаратом. За рекомендацією ветеринарного лікаря можлива повторна обробка через 30 діб. Не наносити безпосередньо у вушний канал.

Лікування нотоедрозу у котів
Одноразова обробка препаратом. За необхідності курс лікування повторюють під контролем мікроскопії зіскрібків шкіри.

Лікування демодекозу у котів
Препарат застосовують 2-4 рази з інтервалом 30 діб. У тяжких випадках препарат застосовують з інтервалом 7 діб. За необхідності курс лікування повторюють під контролем мікроскопії зіскрібків шкіри. Лікування рекомендується проводити комплексно із застосуванням етіотропних, патогенетичних і симптоматичних засобів.

Лікування та профілактика кишкових і легеневих нематодозів у котів
З лікувальною метою препарат застосовують одноразово, за необхідності (за результатами лабораторних досліджень) через 14 діб обробку потрібно повторити. З профілактичною метою препарат застосовують один раз на місяць.

Профілактика дирофіляріозу у котів та тхорів
Препарат застосовують за місяць до очікуваної активності кровосисних комах, протягом усього періоду активності та ще місяць після завершення їхньої активності, або протягом всього року. Обробку тварин рекомендується проводити щомісяця в один і той самий день.

Порядок застосування
Препарат застосовувати лише зовнішньо. На ділянці шиї біля основи черепа розділити шерсть тварини, щоб видно було шкіру. Розмістити кінець піпетки на шкірі, міцно стиснути піпетку декілька разів, нанести весь вміст безпосередньо на шкіру. Наносити препарат на непошкоджену поверхню шкіри.

Протипоказання

 • Не застосовувати кошенятам віком до 9 тижнів!
 • Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до складників препарату!
 • Не застосовувати тхорам препарат МЕГАСТОП УЛЬТРА для котів масою тіла від 4 до 8 kg (кг) формою випуску 0,8 ml (мл) та препарат МЕГАСТОП УЛЬТРА для собак!
 • Лікування хворих та ослаблених тварин, а також котів з масою тіла до 1 kg (кг) і тхорів з масою тіла до 0,8 kg (кг) повинно ґрунтуватися на оцінці ризику та необхідності лікування лікарем ветеринарної медицини!
 • Використання препарату під час вагітності та лактації ґрунтується на оцінці ризику і необхідності лікування лікарем ветеринарної медицини!

Застереження

 • Препарат наносити лише на неушкоджену поверхню шкіри.
 • При обробці тварин уникати попадання препарату в очі, ротову порожнину. Не допускати контакту щойно обробленої тварини з іншими тваринами.
 • Використання препарату під час вагітності та лактації ґрунтується на оцінці ризику та необхідності лікування лікарем ветеринарної медицини.
 • При роботі з препаратом дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.
 • Часте використання шампуню після обробки тварин зменшує ефективність препарату.
 • При виникненні ознак побічної дії препарат змити водою з шампунем і за порадою лікаря ветеринарної медицини застосовувати альтернативний ветеринарний лікарський засіб.
 • Не застосовувати одночасно з іншими протипаразитарними макроциклічними лактонами.

Форма випуску
Полімерні піпетки по:

 • 0,4 ml (мл) – для котів з масою тіла до 4 kg (кг) та тхорів;
 • 0,8 ml (мл) – для котів з масою тіла від 4 до 8 kg (кг).

Полімерні піпетки упаковані у картонні коробки по 1 та 4 шт.

Зберігання
Зберігати препарат у сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів за температури від 0 °С до 30 °С.

Термін придатності 3 роки. РП № АВ-09549-03-22; Сертифікат: ISO 9001:2015, ISO 14001, GMP.

Бренд

ProVet

Схожі продукти