Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Краплі ProVET «Мега Стоп» для котів 4-8 кг, 1 піпетка (від зовнішніх та внутрішніх паразитів)

Краплі ProVET «Мега Стоп» для котів 4-8 кг, 1 піпетка (від зовнішніх та внутрішніх паразитів)

56 

Препарат ProVET «Мега Стоп» для котів 4-8 кг забезпечує захист від бліх та кліщів протягом 1-1,5 місяців.

Краплі ProVET «Мега Стоп» для котів 4-8 кг

Препарат має високу ефективність до ектопаразитів, зокрема, бліх та кліщів (отодектозних, саркоптоїдних, нотоедрозних, демодекозних), і ендопаразитів: нематод, дирофілярій (ефективний проти личинок L3 і L4 стадії).

До складу препарату входить імідаклоприд, який діє на нервову систему ектопаразитів, перериває передачу нервового імпульсу, що призводить до паралічу і подальшої загибелі. Івермектин є високоефективним засобом проти личинкової і статевозрілої форми нематод.

Спосіб застосування: Препарат застосовувати тільки зовнішньо, наносити на суху неушкоджену шкіру, попередньо розсунувши шерсть. Наносити препарат біля основи черепа або між лопатками. Після обробки препаратом тварин не купати 48 годин.

Препарат забезпечує захист протягом 1-1,5 місяців. При ураженні коростяними і демодекозними кліщами обробку проводити 2-3 рази з інтервалом 10 днів.

Рекомендований вік: Від 12 тижнів.

Умови зберігання: Зберігати в сухому, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 °С до 30 °С.

Склад: 1,0 мл препарату містить діючі речовини: імідаклоприд — 100 мг, івермектин — 10 мг, допоміжні речовини.

Протипоказання: Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам, кошенятам віком до 12 тижнів. Не застосовувати тваринам, чутливим до івермектину чи інших складових препарату. Застосування препарату тваринам масою тіла до 1 кг ґрунтується на оцінці ризику та необхідності лікування.

Бренд

ProVet

Схожі продукти