Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Краплі на холку ProVET «Інсектостоп» для котів та собак від 4 до 10 кг, 1 піпетка (від зовнішніх паразитів)

Краплі на холку ProVET «Інсектостоп» для котів та собак від 4 до 10 кг, 1 піпетка (від зовнішніх паразитів)

87 

Препарат має високу ефективність до личинкових та статевозрілих бліх, вошей, волосоїдів, іксодових, саркоптиформними кліщами, тромбідиформними кліща

Краплі на холку ProVET «Інсектостоп» для котів та собак від 4 до 10 кг, 1 піпетка (від зовнішніх паразитів)

Препарат має високу ефективність до личинкових та статевозрілих бліх, вошей, волосоїдів, іксодових, саркоптиформними кліщами, тромбідиформними кліщами. До складу препарату входить фіпроніл, який діє на рецептори нервової системи ектопаразитів, викликаючи параліч і подальшу загибель, але не впливаючи при цьому на центральну нервову систему ссавців.

Спосіб застосування: Препарат наносять зовнішньо безпосередньо на шкіру за допомогою піпетки у місця недоступні для злизування тваринам: на ділянку холки, вздовж хребта, при ураженні вушним кліщем – на шкіру вушної раковини.

Дози препарату становлять: Коти – масою тіла від 3 до 10 кг – 0,8 мл препарату (1 піпетка) на тварину. За необхідності через 7-10 діб курс лікування повторюють під контролем мікроскопії зіскрібків. При саркоптозі, нотоедрозі, демодекозі та хейлетіозі препарат застосовують 2-4 рази з інтервалом 7-10 діб.

Лікування рекомендується проводити комплексно із застосуванням етіотропних, патогенетичних і симптоматичних засобів. Одноразова обробка препаратом попереджує від ураження кліщами протягом 3 тижнів та протягом 4 тижнів від ураження блохами. Для запобігання повторної інвазії тварин ектопаразитами необхідно періодично обробляти підстилки інсектицидними засобами.

При отодектозі тварин внутрішню поверхню вушної раковини і зовнішній слуховий прохід очищують від вушної сірки, струпів та ексудату, після цього наносять препарат в обидва вуха, навіть при ураженні лише одного. Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину стулюють та проводять легкий масаж.

Рекомендований вік: від 10 тижнів.

Умови зберігання: Зберігати у сухому темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 4 °С до 25 °С.

Склад: 1 мл препарату містять діючу речовину фіпроніл – 100 мг, допоміжні речовини.

Протипоказання:

  • Не застосовувати препарат тваринам, віком до 10 тижнів.
  • Не застосовувати препарат хворим, виснаженим та ослабленим тваринам.
  • Підвищена чутливість тварин до компонентів препарату.

Термін придатності: 3 роки.

Форма випуску: полімерні піпетки об’ємом 0,8 мл, упаковані в картонні коробки по 6 штук. РП № АВ-01556-03-10.

Сертифікат: ISO 9001:2015, GMP.

 

Бренд

ProVet

Схожі продукти