Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Антигельмінтний препарат ProVET «Моксістоп» для котів 4-10 кг (1 піпетка)

Антигельмінтний препарат ProVET «Моксістоп» для котів 4-10 кг (1 піпетка)

119 

ProVET «МОКСІСТОП» належить до комбінованих протипаразитарних препаратів.

ProVET «МОКСІСТОП» належить до комбінованих протипаразитарних препаратів.

Профілактика та лікування котів при нематодозах (Toxocara cati, Toxascaris leonine, Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Angiostrongylus vasorum, Crenosoma vulpis, Thelaria callipaeda), цестодозах (Dipylidium caninum, Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Taenia pisiformis, Taenia hydatigena, Mesocestoides spp.) та змішаних нематодо-цестодозних інвазіях. Профілактика дирофіляріозу (Dirofilaria immitis, Dirofilaria repens мікродирофілярії L3 та L4 стадії).

Комбінація моксидектину і празіквантелу, які входять до складу препарату, забезпечують широкий спектр протипаразитарної дії, у тому числі проти личинкових та статевозрілих стадій розвитку кишечних нематод, личинок (мікродирофілярій) нематод виду Dirofilaria immitis, Dirofilaria repens, цестод, які паразитують на котах.

Моксидектин – напівсинтетична сполука другого покоління макроциклічних лактонів групи мільбеміцинів. Речовина має активну дію проти ендопаразитів. Механізм впливу обумовлений взаємодією з гамма-аміномасляною кислотою і глютаровими хлорними канальцями паразитів, що призводить до відкриття хлорних канальців у постсинаптичному просторі і збільшення іонів хлору, внаслідок чого відбувається незворотнє зниження м’язової активності, параліч та загибель паразитів.

Празіквантел активний проти цестод (стьожкових гельмінтів), підвищує проникливість мембран для іонів кальцію, викликає підвищення м`язової активності, яке змінюється скороченням мускулатури та спастичним паралічем, викликає руйнування зовнішнього покриву цестод статевозрілих форм. Під дією празіквантелу стьожкові гельмінти майже повністю перетравлюються і не виявляються у фекаліях.

Спосіб застосування: Препарат наносять на суху неушкоджену шкіру. На ділянці шиї біля основи черепа розгортають шерсть тварини, щоб було видно шкіру, відламують верхню частину піпетки і, розміщуючи кінець піпетки на шкірі, витискають вміст піпетки безпосередньо на шкіру. При обробці тварин великих розмірів вміст піпетки наносять на шкіру у 3-4 точках вздовж хребта. Для дегельмінтизації тварин при нематодозах і цестодозах травного каналу препарат застосовують з лікувальною метою одноразово, з профілактичною – один раз на місяць.

З метою профілактики дирофіляріозу у неблагополучних регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком льоту комарів і москітів (переносників Dirofilaria immitis, Dirofilaria repens) одноразово, і далі один раз на місяць. Останній раз не раніше, ніж за місяць після завершення льоту комах. Препарат не знищує статевозрілих дирофілярій, але знижує кількість циркулюючих у крові мікродирофілярій.

Протипоказання:

  • Не застосовують кошенятам віком до 7 тижнів.
  • Не застосовують тваринам із підвищеною чутливістю до складників препарату.
  • Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні захворювання тварини.

Умови зберігання: Зберігати препарат у закритій упаковці виробника, в сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, за температури від 5 до 25 °С.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: празіквантел – 40 мг, моксидектин – 10 мг. Допоміжні речовини: ПЕГ-400, спирт ізопропіловий, диметилсульфоксид.

Бренд

ProVet

Схожі продукти