Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Краплі ProVET «Микостоп» для котів та собак зовнішнього застосування 10 мл (протигрибковий препарат)

Краплі ProVET «Микостоп» для котів та собак зовнішнього застосування 10 мл (протигрибковий препарат)

46 

Лікування котів і собак з трихофітією, мікроспорією, бактеріальним дерматитом, збудниками різнокольорового лишаю

Краплі ProVET «Микостоп» для котів та собак зовнішнього застосування (протигрибковий препарат)

Лікування котів і собак з трихофітією, мікроспорією, бактеріальним дерматитом, збудниками різнокольорового лишаю, а також при ураженні дріжджовими грибами (роду Candida Rhodotorula). Основна діюча речовина препарату це клотримазол — протигрибковий засіб широкого спектру дії групи імідазол.

Активний до патогенних дерматофітів (Trichophyton rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, Epidermophyton floccosum, Microsporum canis, M. aspergillus) дріжджових грибів (Candida, Torulopsis glabrata, Rhodotorula), збудників різнокольорового лишаю, грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp.) і грамнегативних бактерій (Bacteroides spp., Gardnerella vaginalis, Malassezia furfur, Corynebacterium minutissimum), а також до одноклітинних найпростіших.

Протигрибковий ефект досягається за рахунок порушенням синтезу ергостерину, який входить до складу клітинної мембрани фунгіцидних і дріжджових грибів. Також до складу препарату входить саліцилова кислота, яка посилює дію клотримазолу. Засіб має протизапальну і протиалергічну дію, запобігає утворенню набряків.

Спосіб застосування: Уражену ділянку шкіри змочувати препаратом за допомогою ватно-марлевого тампону 1-2 рази на добу впродовж 7-14 діб до повного одужання.

Умови зберігання: Зберігати в сухому темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 4 °С до 25 °С.

Склад: 1,0 ml (мл) препарату містить діючі речовини: клотримазол – 10 mg (мг); саліцилову кислоту – 70 mg (мг). Допоміжні речовини: спирт ізопропіловий, вода очищена, фукорцин, натрію гідроксид.

Протипоказання: Обробку під час вагітності та лактації проводять у разі потреби і після консультації з лікарем ветеринарної медицини.

Термін придатності: 2 роки.

Форма випуску: полімерний флакон об’ємом 10 мл, упакований в картонну коробку.

РП № АВ-03009-01-11. Сертифікат: ISO 9001:2015, GMP.

Бренд

ProVet

Схожі продукти