Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Ласощі Trixie KauChips Light для собак, жувальні чіпси зі спіруліною, 50 г

Ласощі Trixie KauChips Light для собак, жувальні чіпси зі спіруліною, 50 г

88 

Ласощі для собак Trixie Пластинки для чищення зубів зі спіруліною Denta Fun 50 г очищають ротову порожнину від мікробів, сприяють укріпленню зубів і ясен, склад продукту наповнить організм пса енергією, дозволяючи йому більше часу грати і тренуватися, що позитивно вплине на його настрій.

Ласощі для собак Trixie Пластинки для чищення зубів зі спіруліною Denta Fun 50 г від німецького виробника Trixie – це продукт, ідеально комбінующий в собі смакові якості і корисні речовини. Зроблений з натуральних компонентів, продукт наповнить організм улюбленця білками, жирами, протеїном, годуючи при цьому, порцією смачної їжі.
Основні переваги виробу:
Відмінний смак
Наповнений вітамітами
Не завдасть шкоди улюбленцю
Укріпляє здоров’я та імунітет
Легко усвоюється організмом
Підходить для всіх видів собак
Ласощі для собак Trixie Пластинки для чищення зубів зі спіруліною Denta Fun 50 г очищають ротову порожнину від мікробів, сприяють укріпленню зубів і ясен, склад продукту наповнить організм пса енергією, дозволяючи йому більше часу грати і тренуватися, що позитивно вплине на його настрій. Продукт не містить барвників, консервантів і ароматизаторів.
Інгредієнти: натуральна сиром’ятна шкіра, водорості спіруліни.
Аналітичний склад: сирий білок 89,3%, сирий жир 2,0%, сира зола 0,5%, сира клітковина 0,3%. Не містить барвників, цукру та глютен. Без ГМО.
Поради щодо годування: не більше 10% від щоденного раціону тварини.
Маса нетто: 50 г.  Зберігати в сухому прохолодному місці.
Бренд

Trixie

Схожі продукти