Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Функціональні ласощі Brit Care Hairball з качкою для котів, 50г

Функціональні ласощі Brit Care Hairball з качкою для котів, 50г

90 

Корми серії Brit Care були розроблені для захисту організму вихованця від шкідливих впливів навколишнього середовища

Качка – універсальне м’ясо, яке сподобається кожному вихованцю, наповнить його організм енергією та вітамінами. М’ясо качки гарне на смак, легко засвоюється і сприяє здоровому росту та розвитку, що особливо важливо для здоров’я котів!

Корми серії Brit Care були розроблені для захисту організму вихованця від шкідливих впливів навколишнього середовища, містять функціональні компоненти, які зміцнюють імунну систему, сприяють загальному гарному стану здоров’я і зменшують ризик виникнення серйозних захворювань.

Функціональні ласощі без злаків для запобігання утворення грудочок шерсті. Подорожник яйцеподібний, масло лосося, обліпиха, лігноцелюлоза. Напіввологий додатковий корм для котів.

Рекомендації щодо годування: Давати після їжі, перед сном або вранці після сніданку, краще за все – з рук в якості винагороди та ласощів для кота. Розроблено для запобігання утворення грудочок шерсті. Не забувайте забезпечувати кота свіжою питною водою.

Умови зберігання: уникайте прямих сонячних променів, зберігайте в сухому, прохолодному місці та повторно закривайте після відкривання. Вжити до дати, вказаної на упаковці.

Склад: борошно з сушеного м’яса качки (22%), жовтий горох, маніоковий крохмаль, рідкий крохмаль, гідролізований курячий протеїн (10%), колаген, лігноцелюлоза (5%), масло лосося (5%), обліпиха (4%), подорожник яйцеподібний (4%), гідролізована куряча печінка.

Аналітичні компоненти: сирий протеїн 26%, сирий жир 9%, волога 17%, сира зола 6%, сира клітковина 4%, кальцій 0,7%, фосфор 0,6%, натрій 0,5%.

Поживні добавки на 1 кг: таурин (3a370) 2 500 мг. Містить консерванти схвалені в ЄС: лимонна кислота (E330), DL-яблучна кислота (E296).

Обмінна енергія: 3 200 ккал/кг.

Бренд

Brit Care

Схожі продукти