Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

Спрей ProVET «ЕкоВет» для котів і собак, репелентний, 250 мл

Спрей ProVET «ЕкоВет» для котів і собак, репелентний, 250 мл

357 

Репелентний спрей ЕкоВет для зовнішнього застосування для котів та собак

SKU PR241114 Category

Спрей ProVET «ЕкоВет» для котів і собак, репелентний.

Репелентний спрей ЕкоВет для зовнішнього застосування для котів та собак захищає від найбільш розповсюджених видів ектопаразитів та дбає про бездоганний зовнішній вигляд вашого улюбленця.

Засіб має виражений репелентний ефект проти бліх, вошей, кліщів та переносників небезпечних захворювань: комарів, москітів та мух. Ефект досягається завдяки поєднанню ретельно підібраних, виключно природних компонентів: олій герані, маргози, гвоздики та екстракту ванілі.

Складові компоненти продукту мають властивість доповнювати та посилювати дію одне одного, за рахунок чого досягається косметичний ефект, маскується неприємний запах від тварин, покращується стан шкіри і шерсті. У випадках подразнень та мікротравм на шкірі засіб сприяє швидшому загоєнню та відновленню епідермісу.

Спосіб застосування: Перед обробкою флакон ретельно струшують. Однією рукою засіб розпилюють на тулуб тварини з відстані 10-20 см, другою рукою піднімають шерсть тварини проти напрямку росту таким чином, щоб засобом обробити не тільки шерсть до повного зволоження, а й шкіру. Рекомендується обробити також подушечки лап. При обробці слід запобігати потраплянню засобу в очі та на слизові оболонки.

Умови зберігання: Зберігати в сухому, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 0 °С до 25 °С.

Склад: Олія герані, олія маргози, олія гвоздики та екстракт ванілі, салімікс, дистильована вода, спирт ізопропіловий.

Протипоказання: Не застосовувати тваринам з індивідуальною чутливістю до складових компонентів продукту.

Рекомендований вік: від 4 тижнів.

Термін придатності: 2 роки.

Форма випуску: Полімерний флакон об’ємом 100 мл з розпилювачем.

Бренд

ProVet

Схожі продукти